ГоловнаОстанні новини14 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

У Луцьку відбулося VI засідання українсько-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій (Відео)

Опубліковано: 14.11.2018, 13:36

14 листопада у Луцьку відбулося VI засідання українсько-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

У роботі Комісії взяли участь заступник Голови ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Руслан Білошицький, заступник начальника Державної пожежної служби Республіки Польща полковник Тадеуш Йопєк, очільники Люблінського, Підкарпатського регіональних управлінь ДПС Польщі, начальники Управлінь ДСНС України у Волинській та Івано-Франківській областях та Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр ДСНС України», представники Головних Управлінь ДСНС у Львівській та Рівненській областях.

Учасники засідання обговорили виконання Плану роботи Комісії у 2017 – 2018 роках, особливості організації реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із вибухами на складах зберігання боєприпасів на прикладі ліквідації надзвичайної ситуації поблизу м. Ічня Чернігівської області.

Про результати реалізації проектів міжнародної співпраці з колегами прикордонних регіональних управлінь Державної пожежної служби Польщі доповіли керівники та представники управлінь ДСНС України у Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Рівненській областях. Зокрема йшлося про результати роботи у сфері залучення міжнародної технічної допомоги в рамках програм європейського інструменту сусідства та партнерства «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» та «Польська допомога».

Учасники засідання обговорили також подальші перспективи підтримки заходів  щодо функціонування добровільних пожежних формувань у сфері рятувальної справи, у тому числі спільної підготовки юних рятувальників.

З доповіддю про результати співпраці між українськими та польськими пожежно-рятувальними службами і вищими навчальними закладами виступив заступник директора Департаменту реагування ДСНС України полковник служби цивільного захисту Василь Сніцар.

Під час засідання керівники делегацій підписали План роботи Комісії на 2019-2020 роки та пропозиції до Протоколу XV засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Керівники делегацій дійшли висновку, що Комісія працює ефективно, виконала всі заплановані завдання у 2017-2018 роках і продовжить свою діяльність у 2019-2020 роках. Наступне засідання Комісії відбудеться у м. Любліні (Польща).

 

У ДСНС України у Волинській області

 

                   11111.JPG   2222.JPG

                    33333.JPG  44444.JPG

                    66666.JPG  77777.JPG

888888.JPG


   
Останні новини
10 Грудня14:42 У Ковельському районі рятувальники інструктували громадян з питань пожежної безпеки у побуті
10 Грудня12:30 На Волині рятувальники проводять інформаційну кампанію для запобігання випадків травмування піротехнікою під час зимових свят
10 Грудня09:00 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
8 Грудня09:16 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня15:22 За минулу добу на пожежах в Україні загинуло 12 громадян
7 Грудня15:15 У «Сонечку» малят вчили рятувальники
7 Грудня15:00 На Волині рятувальники у житловому секторі спілкувалися з громадянами щодо недопущення пожеж у побуті та пильнування своїх малолітніх дітей
7 Грудня14:15 Рятувальники закликають громадян перевіряти індивідуальні системи опалення та печі
7 Грудня12:34 Волинські рятувальники виброли золото у чемпіонаті з волейболу, присвяченого пам’яті капітана Служби безпеки України Віктора Мандзика
7 Грудня09:48 У Луцьку рятувальники провели профілактичні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки в місцях реалізації піротехнічних виробів
6 Грудня16:25 Волинські рятувальники наголосили школярам, щоб були вкрай обережні на водоймах взимку, не ризикували та берегли своє життя
6 Грудня15:45 Ратнівські рятувальники провели урок безпеки в школі
6 Грудня15:41 Волинські рятувальники продовжують профілактувати житловий сектор
6 Грудня09:09 Рятувальники провели практичне заняття з безпеки життєдіяльності з працівниками Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості
5 Грудня14:15 Волинські рятувальники розповіли громадянам про порядок продажу піротехнічної продукції
Останні новини