ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2018р.
 Версія для друку

У Рожищенському районі рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію

Опубліковано: 13.07.2018, 13:21

Всупереч нестабільним погодним умовам на території області стартувала жнивна кампанія. Співробітники ДСНС продовжують нагадувати аграріям про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Під час інструктажів та профілактичних бесід рятувальники нагадують, що найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні – можуть стати причиною пожежі, що здатна призвести до значних матеріальних втрат. 

13 липня триває інформаційно-роз’яснювальна робота та перевірка сільгосппідприємств у Рожищенському районі за участю представників  та працівників районного відділу. Зокрема інструктажі населення та власників приватних комбайнів відбулися у селах Топільно, Рудка-Козинська, Козин, Копачівка.

Здійснено пожежно-технічне обстеження полів, зернозбиральної та пристосованої техніки, що використовується під час жнив. Фахівці ДСНС переконалися, що хлібні поля обкошені та оборані, на місцях чергують автоцистерни, пристосовані для пожежогасіння. Зернозбиральні комбайни забезпечені вогнегасниками та необхідним інвентарем відповідно до вимог пожежної безпеки. 

Рятувальники додатково нагадали комбайнерам правила безпеки, порядок дій під час виникнення загорання та роздали тематичні листівки.

01111.jpg 02222.jpg

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
20 Липня13:35 У волинській «Лісовій казці» малята знають головне гасло рятувальників - «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
19 Липня15:52 У Нововолинську рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
19 Липня15:01 В Іваничівському районі рятувальники нагадали відвідувачам рекреаційних зон вимоги безпеки, актуальні для літнього періоду
19 Липня11:44 У Маневицькому районі рятувальники поінформували населення, як запобігти пожежам у літній період
18 Липня15:16 У Володимирі-Волинському працівники ДСНС нагадали містянам правила пожежної безпеки у побуті
18 Липня10:52 На Волині працівники ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сільського населення для недопущення вогню в домівки громадян
18 Липня10:12 У Камінь-Каширському районі рятувальники провели заняття з безпеки життєдіяльності у християнському підлітковому таборі
17 Липня13:10 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
17 Липня10:09 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня15:43 У Турійському районі рятувальники нагадали громадянам про фактори ризику виникнення пожеж в екосистемах
16 Липня15:16 У Любешівському районі рятувальники пильнували за безпекою учасників міжнародного фестивалю з екстремального водного туризму «Поліська регата»
16 Липня15:06 На Горохівщині рятувальники нагадали населенню вимоги безпеки, актуальні для літнього періоду
13 Липня15:30 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня13:26 Аби зберегти врожай рятувальники проводять превентивні заходи на жнивних полях
13 Липня13:21 У Рожищенському районі рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію
Останні новини