ГоловнаОстанні новини8 Травня, 2018р.
 Версія для друку

На Волині співробітники ДСНС перевірили стан пожежної безпеки ще на 8 об’єктах з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 08.05.2018, 15:37

8 травня фахівці ДСНС провели 8 позапланових перевірок закладів з масовим перебуванням людей, що розташовані на території Волинської області. Зокрема перевірки відбулися у Ратнівському, Камінь-Каширському, Турійському та Локачинському районах.

Усі перевірені об’єкти – загальноосвітні та дошкільні заклади та навчально-виховні комплекси – не обладнані системою протипожежного захисту.

Не оброблено вогнетривким розчином дерев’яні конструкції горищ та несправна система блискавкозахисту у навчально-виховних комплексах сіл Млинове та Кортеліси Ратнівського району та в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Линів Локачинського району.

Недостатньо вогнегасників в загальноосвітній школі І ступеня села Карпилівка Камінь-Каширського району та в дитсадку села Ставки Турійського району, а в школі села Зубильне Локачинського району не проведено технічне обслуговування наявних вогнегасниківх.

Крім того, фахівці ДСНС з’ясували, що у дитсадку «Усмішка» села Карасин Камінь-Каширського району відсутня пожежна сигналізація, дерев’яні конструкції горищ не оброблені вогнетривким розчином, а також там не проведено вимір опору ізоляції електричної мережі та контурів заземлення.

За результатами перевірок 6 керівників та посадових осіб притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

001.jpg 002.jpg

 У ДСНС  України у Волинській області


   
Останні новини
19 Липня11:44 У Маневицькому районі рятувальники поінформували населення, як запобігти пожежам у літній період
18 Липня15:16 У Володимирі-Волинському працівники ДСНС нагадали містянам правила пожежної безпеки у побуті
18 Липня10:52 На Волині працівники ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сільського населення для недопущення вогню в домівки громадян
18 Липня10:12 У Камінь-Каширському районі рятувальники провели заняття з безпеки життєдіяльності у християнському підлітковому таборі
17 Липня13:10 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
17 Липня10:09 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня15:43 У Турійському районі рятувальники нагадали громадянам про фактори ризику виникнення пожеж в екосистемах
16 Липня15:16 У Любешівському районі рятувальники пильнували за безпекою учасників міжнародного фестивалю з екстремального водного туризму «Поліська регата»
16 Липня15:06 На Горохівщині рятувальники нагадали населенню вимоги безпеки, актуальні для літнього періоду
13 Липня15:30 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня13:26 Аби зберегти врожай рятувальники проводять превентивні заходи на жнивних полях
13 Липня13:21 У Рожищенському районі рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію
13 Липня13:05 У Ківерцівському районі відбулися перевірки агрогосподарств задля створення безпечних протипожежних умов під час жнивної кампанії
13 Липня12:33 У Луцькому районі рятувальники перевірили протипожежний стан сільськогосподарських підприємств задля безпечної жнивної кампанії
13 Липня09:38 На Волині рятувальники навчають правил безпеки на водоймах краю
Останні новини