ГоловнаОстанні новини16 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Увага до стану пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей не послаблюється

Опубліковано: 16.04.2018, 15:51

16 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на 19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Рятувальники перевіряли адміністративну роботу керівників об’єктів та посадових осіб, відповідальних за дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної безпеки, а також наявність та справність систем автоматичного виявлення і пожежогасіння, відпрацювали порядок дій персоналу на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій. Під час обстежень виявлені також і порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, в будівлі ТЦ "Варшавський" у місті Луцьку шляхи евакуації захаращенні меблями та обладнанням, чим зменшується розрахункова ширина основних евакуаційних проходів, системи протипожежного захисту (автоматична установка пожежогасіння, пожежна сигналізація, система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, система димовидалення) перебувають у несправному стані; сходові клітки та інші шляхи евакуації не забезпечені евакуаційним освітленням.

 

У закладі дошкільної освіти с.Зимне Володимир-Волинського району не проведений замір опору ізоляції електричної мережі та не проведене обслуговування наявних вогнегасників. У садочку №2 м. Камінь-Каширського відсутня система пожежної сигналізації, дерев’яні елементи покрівлі не оброблені вогнезахисним розчином, несправна система внутрішнього протипожежного водопостачання. У дитячому садку села Терешківці Горохівського району відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування первинних засобами пожежогасіння.

В закладах дошкільної освіти №1 та №3 смт Маневичі не встановлено систем пожежної сигналізації, дерев'яні конструкції горищ будівель не оброблені вогнетривким розчином. Також здійснено перевірку декількох навчальних закладів загальної середньої освіти. Зокрема, в НВК № 1 м. Каменя-Каширського несправна система пожежної сигналізації, недостатньо вогнегасників. У школі №1 м.Рожище відсутня автоматична пожежна сигналізація, несправна система блискавко захисту.У школі в с.Терешківці відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування вогнегасників, дерев'яні конструкції горища будівлі не оброблені вогнетривким розчином.  

У Маневицькому районному центрі творчості дітей та юнацтва та Маневицькому професійному ліцеї не встановлені системи пожежної сигналізації та дерев'яні конструкції горищ не оброблені вогнетривким розчином.

 

По 6-ти суб’єктам господарювання, за наявні порушення правил пожежної безпеки готуються документи для вжиття превентивних заходів і припинення експлуатації окремих будівель та споруд, у зв’язку з їх незадовільним протипожежним станом і наявністю недоліків, що можуть сприяти виникненню пожежі, перешкоджати евакуації громадян. Також складено 11 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

                 1111.jpg   2222.jpg

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
16 Липня15:43 У Турійському районі рятувальники нагадали громадянам про фактори ризику виникнення пожеж в екосистемах
16 Липня15:16 У Любешівському районі рятувальники пильнували за безпекою учасників міжнародного фестивалю з екстремального водного туризму «Поліська регата»
16 Липня15:06 На Горохівщині рятувальники нагадали населенню вимоги безпеки, актуальні для літнього періоду
13 Липня15:30 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня13:26 Аби зберегти врожай рятувальники проводять превентивні заходи на жнивних полях
13 Липня13:21 У Рожищенському районі рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію
13 Липня13:05 У Ківерцівському районі відбулися перевірки агрогосподарств задля створення безпечних протипожежних умов під час жнивної кампанії
13 Липня12:33 У Луцькому районі рятувальники перевірили протипожежний стан сільськогосподарських підприємств задля безпечної жнивної кампанії
13 Липня09:38 На Волині рятувальники навчають правил безпеки на водоймах краю
13 Липня08:51 На Ковельщині тривають профілактичні заходи для запобігання пожежам під час жнив
13 Липня08:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
12 Липня10:49 На Волині тривають рейдові перевірки щодо дотриманням вимог пожежної безпеки під час жнив жнивної компанії
12 Липня10:47 У Локачинському районі рятувальники провели рейди сільськогосподарськими підприємствами, щоб запобігти пожежам під час жнив
11 Липня12:10 На Волині проводяться заходи для запобігання пожежам під час жнивної кампанії
10 Липня13:42 У Старовижівському районі рятувальники інструктували населення з питань безпеки у літній період
Останні новини