ГоловнаОстанні новини16 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Увага до стану пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей не послаблюється

Опубліковано: 16.04.2018, 15:51

16 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на 19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Рятувальники перевіряли адміністративну роботу керівників об’єктів та посадових осіб, відповідальних за дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної безпеки, а також наявність та справність систем автоматичного виявлення і пожежогасіння, відпрацювали порядок дій персоналу на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій. Під час обстежень виявлені також і порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, в будівлі ТЦ "Варшавський" у місті Луцьку шляхи евакуації захаращенні меблями та обладнанням, чим зменшується розрахункова ширина основних евакуаційних проходів, системи протипожежного захисту (автоматична установка пожежогасіння, пожежна сигналізація, система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, система димовидалення) перебувають у несправному стані; сходові клітки та інші шляхи евакуації не забезпечені евакуаційним освітленням.

 

У закладі дошкільної освіти с.Зимне Володимир-Волинського району не проведений замір опору ізоляції електричної мережі та не проведене обслуговування наявних вогнегасників. У садочку №2 м. Камінь-Каширського відсутня система пожежної сигналізації, дерев’яні елементи покрівлі не оброблені вогнезахисним розчином, несправна система внутрішнього протипожежного водопостачання. У дитячому садку села Терешківці Горохівського району відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування первинних засобами пожежогасіння.

В закладах дошкільної освіти №1 та №3 смт Маневичі не встановлено систем пожежної сигналізації, дерев'яні конструкції горищ будівель не оброблені вогнетривким розчином. Також здійснено перевірку декількох навчальних закладів загальної середньої освіти. Зокрема, в НВК № 1 м. Каменя-Каширського несправна система пожежної сигналізації, недостатньо вогнегасників. У школі №1 м.Рожище відсутня автоматична пожежна сигналізація, несправна система блискавко захисту.У школі в с.Терешківці відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування вогнегасників, дерев'яні конструкції горища будівлі не оброблені вогнетривким розчином.  

У Маневицькому районному центрі творчості дітей та юнацтва та Маневицькому професійному ліцеї не встановлені системи пожежної сигналізації та дерев'яні конструкції горищ не оброблені вогнетривким розчином.

 

По 6-ти суб’єктам господарювання, за наявні порушення правил пожежної безпеки готуються документи для вжиття превентивних заходів і припинення експлуатації окремих будівель та споруд, у зв’язку з їх незадовільним протипожежним станом і наявністю недоліків, що можуть сприяти виникненню пожежі, перешкоджати евакуації громадян. Також складено 11 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

                 1111.jpg   2222.jpg

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
21 Вересня15:13 У Любомльському районі рятувальники провели профілактичний рейд для недопущення виникнення пожеж у побуті
21 Вересня12:15 У Маневицькому та Локакачинському районі продовжуються відпрацювання житлового сектора щодо недопущення виникнення пожеж у побуті
21 Вересня08:40 Ратнівський район: рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти»
20 Вересня11:52 На Волині рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
20 Вересня08:56 Горохівські рятувальники завітали до школярів
19 Вересня15:08 У Нововолинську рятувальники навчали дітей правилам пожежної безпеки
19 Вересня10:47 На Волині рятувальники провели профілактичний рейд, щоб запобігти спалюванню сухої рослинності
18 Вересня12:11 Рятувальники інформують населення про небезпеку пожеж у природних екосистемах
18 Вересня10:50 Волинські рятувальники у складі збірної України здобули ІІ місце на Чемпіонаті світу
18 Вересня10:24 Луцьк: рятувальники та волонтери побували на батьківських зборах у закладах дошкільної освіти
17 Вересня11:44 Луцьк: в Управлінні ДСНС у Волинській області відбулось нагородження рятувальників з нагоди професійного свята
17 Вересня10:33 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня10:32 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня10:29 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:14 Привітання начальника Управління ДСНС України у Волинській області з Днем рятівника
Останні новини