ГоловнаОстанні новини16 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Увага до стану пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей не послаблюється

Опубліковано: 16.04.2018, 15:51

16 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на 19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Рятувальники перевіряли адміністративну роботу керівників об’єктів та посадових осіб, відповідальних за дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної безпеки, а також наявність та справність систем автоматичного виявлення і пожежогасіння, відпрацювали порядок дій персоналу на випадок пожеж і надзвичайних ситуацій. Під час обстежень виявлені також і порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, в будівлі ТЦ "Варшавський" у місті Луцьку шляхи евакуації захаращенні меблями та обладнанням, чим зменшується розрахункова ширина основних евакуаційних проходів, системи протипожежного захисту (автоматична установка пожежогасіння, пожежна сигналізація, система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, система димовидалення) перебувають у несправному стані; сходові клітки та інші шляхи евакуації не забезпечені евакуаційним освітленням.

 

У закладі дошкільної освіти с.Зимне Володимир-Волинського району не проведений замір опору ізоляції електричної мережі та не проведене обслуговування наявних вогнегасників. У садочку №2 м. Камінь-Каширського відсутня система пожежної сигналізації, дерев’яні елементи покрівлі не оброблені вогнезахисним розчином, несправна система внутрішнього протипожежного водопостачання. У дитячому садку села Терешківці Горохівського району відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування первинних засобами пожежогасіння.

В закладах дошкільної освіти №1 та №3 смт Маневичі не встановлено систем пожежної сигналізації, дерев'яні конструкції горищ будівель не оброблені вогнетривким розчином. Також здійснено перевірку декількох навчальних закладів загальної середньої освіти. Зокрема, в НВК № 1 м. Каменя-Каширського несправна система пожежної сигналізації, недостатньо вогнегасників. У школі №1 м.Рожище відсутня автоматична пожежна сигналізація, несправна система блискавко захисту.У школі в с.Терешківці відсутня система пожежної сигналізації, не проведено технічне обслуговування вогнегасників, дерев'яні конструкції горища будівлі не оброблені вогнетривким розчином.  

У Маневицькому районному центрі творчості дітей та юнацтва та Маневицькому професійному ліцеї не встановлені системи пожежної сигналізації та дерев'яні конструкції горищ не оброблені вогнетривким розчином.

 

По 6-ти суб’єктам господарювання, за наявні порушення правил пожежної безпеки готуються документи для вжиття превентивних заходів і припинення експлуатації окремих будівель та споруд, у зв’язку з їх незадовільним протипожежним станом і наявністю недоліків, що можуть сприяти виникненню пожежі, перешкоджати евакуації громадян. Також складено 11 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

                 1111.jpg   2222.jpg

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
21 Квітня08:13 У Луцьку рятувальники тренувались гасити пожежу в найбільшому театрі області (фото, відео)
20 Квітня15:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
20 Квітня15:35 На Волині співробітники ДСНС перевірили протипожежний стан ще 20 об’єктів з масовим перебуванням людей
20 Квітня12:42 На Волині рятувальники продовжують працювати з дітьми
20 Квітня11:58 Іваничівські рятувальники дбають за пожежний захист об’єктів освіти
20 Квітня11:32 Нововолинські рятувальники провели тренування з ліквідації умовної пожежі в супермаркеті «Рідний край»
20 Квітня10:49 У Любомлі рятувальники провели навчання на об’єкті із масовим перебуванням людей
20 Квітня08:46 У Володимирі-Волинському рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для школярів
20 Квітня08:21 Рятувальники закликають не допускати пожеж в екосистемах!
19 Квітня17:23 У Луцьку фінішував обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (фото, відео)
19 Квітня17:17 На Волині рятувальники перевіряють протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей
19 Квітня15:32 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
19 Квітня15:11 У луцькому дитсадку «Сонячний» відбулися заняття з безпеки життєдіяльності за участю рятувальників
19 Квітня14:07 Рятувальники інструктували жителів Любомльщини з питань пожежної безпеки
18 Квітня17:00 Працівники ДСНС здійснили перевірку 31-го об’єкту з масовим перебуванням людей з метою визначення стану їх пожежної безпеки
Останні новини