ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС продовжують перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 13.04.2018, 16:20

13 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду УДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на  19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Під час обстежень виявлені суттєві порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, у загальноосвітніх закладах смт. Шацька, м. Рожище,  с.Шлапань Любешівського району, с.Марковичі Локачинський району, а також села Зимне Володимир-Волинського району не обладнані будівлі школи пожежною сигналізацією; потребують ремонту пристрої блискавкозахисту; не проведене технічне обслуговування вогнегасників; не проведена обробка дерев’яних конструкцій горища, не в повній мірі забезпечені приміщення вогнегасниками.

У дошкільних закладах у с. Микиті Володимир-Волинського району, у с.Пятикори та Старий Загорів Локачинського району, не обладнано садочки системою протипожежного захисту, не проведений замір опору ізоляції.

В оздоровчому закладі, що  у селі Терешківці Горохівського району, не проведено замір опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; не обладнано два спальних корпуси  системами протипожежного захисту; не проведено технічне обслуговування  первинних засобів пожежогасіння.

У навчально-реабілітаційному центрі  м. Рожище відсутня система захисту будівлі їдальні від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, відсутній запасний евакуаційний вихід із приміщення другого поверху навчального корпусу, сигнал про спрацювання  автоматичної пожежної сигналізації не виведено на пульт центрального пожежного спостереження.

У супермаркеті «Вопак» у  м. Ковелі не обладнано системою оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системою протидимного захисту, системою централізованого пожежного спостереження,захаращені шляхах евакуації, двері евакуаційного виходу з коридору першого поверху утримуються зачиненими на замок ;перед другим евакуаційним виходом з торгового залу встановлено холодильне обладнання  що зменшує нормативну ширину виходу;  у коридорі першого поверху  допускається складування горючих матеріалів на відстані менше ніж 1 м. до електричного щита та електричного обладнання; у приміщенні коридору першого поверху електрична проводка прокладена по горючих конструкціях; не проведено заміри опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; приміщення складу не відокремлено від суміжних приміщень протипожежними перешкодами; не проведено технічне обслуговування вогнегасників.

 

За наявні порушення правил пожежної безпеки  складено 17 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

Перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей триватимуть.


   
Останні новини
16 Липня15:43 У Турійському районі рятувальники нагадали громадянам про фактори ризику виникнення пожеж в екосистемах
16 Липня15:16 У Любешівському районі рятувальники пильнували за безпекою учасників міжнародного фестивалю з екстремального водного туризму «Поліська регата»
16 Липня15:06 На Горохівщині рятувальники нагадали населенню вимоги безпеки, актуальні для літнього періоду
13 Липня15:30 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня13:26 Аби зберегти врожай рятувальники проводять превентивні заходи на жнивних полях
13 Липня13:21 У Рожищенському районі рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію
13 Липня13:05 У Ківерцівському районі відбулися перевірки агрогосподарств задля створення безпечних протипожежних умов під час жнивної кампанії
13 Липня12:33 У Луцькому районі рятувальники перевірили протипожежний стан сільськогосподарських підприємств задля безпечної жнивної кампанії
13 Липня09:38 На Волині рятувальники навчають правил безпеки на водоймах краю
13 Липня08:51 На Ковельщині тривають профілактичні заходи для запобігання пожежам під час жнив
13 Липня08:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
12 Липня10:49 На Волині тривають рейдові перевірки щодо дотриманням вимог пожежної безпеки під час жнив жнивної компанії
12 Липня10:47 У Локачинському районі рятувальники провели рейди сільськогосподарськими підприємствами, щоб запобігти пожежам під час жнив
11 Липня12:10 На Волині проводяться заходи для запобігання пожежам під час жнивної кампанії
10 Липня13:42 У Старовижівському районі рятувальники інструктували населення з питань безпеки у літній період
Останні новини