ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС продовжують перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 13.04.2018, 16:20

13 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду УДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на  19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Під час обстежень виявлені суттєві порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, у загальноосвітніх закладах смт. Шацька, м. Рожище,  с.Шлапань Любешівського району, с.Марковичі Локачинський району, а також села Зимне Володимир-Волинського району не обладнані будівлі школи пожежною сигналізацією; потребують ремонту пристрої блискавкозахисту; не проведене технічне обслуговування вогнегасників; не проведена обробка дерев’яних конструкцій горища, не в повній мірі забезпечені приміщення вогнегасниками.

У дошкільних закладах у с. Микиті Володимир-Волинського району, у с.Пятикори та Старий Загорів Локачинського району, не обладнано садочки системою протипожежного захисту, не проведений замір опору ізоляції.

В оздоровчому закладі, що  у селі Терешківці Горохівського району, не проведено замір опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; не обладнано два спальних корпуси  системами протипожежного захисту; не проведено технічне обслуговування  первинних засобів пожежогасіння.

У навчально-реабілітаційному центрі  м. Рожище відсутня система захисту будівлі їдальні від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, відсутній запасний евакуаційний вихід із приміщення другого поверху навчального корпусу, сигнал про спрацювання  автоматичної пожежної сигналізації не виведено на пульт центрального пожежного спостереження.

У супермаркеті «Вопак» у  м. Ковелі не обладнано системою оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системою протидимного захисту, системою централізованого пожежного спостереження,захаращені шляхах евакуації, двері евакуаційного виходу з коридору першого поверху утримуються зачиненими на замок ;перед другим евакуаційним виходом з торгового залу встановлено холодильне обладнання  що зменшує нормативну ширину виходу;  у коридорі першого поверху  допускається складування горючих матеріалів на відстані менше ніж 1 м. до електричного щита та електричного обладнання; у приміщенні коридору першого поверху електрична проводка прокладена по горючих конструкціях; не проведено заміри опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; приміщення складу не відокремлено від суміжних приміщень протипожежними перешкодами; не проведено технічне обслуговування вогнегасників.

 

За наявні порушення правил пожежної безпеки  складено 17 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

Перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей триватимуть.


   
Останні новини
21 Квітня08:13 У Луцьку рятувальники тренувались гасити пожежу в найбільшому театрі області (фото, відео)
20 Квітня15:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
20 Квітня15:35 На Волині співробітники ДСНС перевірили протипожежний стан ще 20 об’єктів з масовим перебуванням людей
20 Квітня12:42 На Волині рятувальники продовжують працювати з дітьми
20 Квітня11:58 Іваничівські рятувальники дбають за пожежний захист об’єктів освіти
20 Квітня11:32 Нововолинські рятувальники провели тренування з ліквідації умовної пожежі в супермаркеті «Рідний край»
20 Квітня10:49 У Любомлі рятувальники провели навчання на об’єкті із масовим перебуванням людей
20 Квітня08:46 У Володимирі-Волинському рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для школярів
20 Квітня08:21 Рятувальники закликають не допускати пожеж в екосистемах!
19 Квітня17:23 У Луцьку фінішував обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (фото, відео)
19 Квітня17:17 На Волині рятувальники перевіряють протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей
19 Квітня15:32 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
19 Квітня15:11 У луцькому дитсадку «Сонячний» відбулися заняття з безпеки життєдіяльності за участю рятувальників
19 Квітня14:07 Рятувальники інструктували жителів Любомльщини з питань пожежної безпеки
18 Квітня17:00 Працівники ДСНС здійснили перевірку 31-го об’єкту з масовим перебуванням людей з метою визначення стану їх пожежної безпеки
Останні новини