ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС продовжують перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 13.04.2018, 16:20

13 квітня працівниками органів державного пожежного нагляду УДСНС України у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на  19 об’єктах з масовим перебуванням людей в області. Під час обстежень виявлені суттєві порушення правил пожежної безпеки.

 

Зокрема, у загальноосвітніх закладах смт. Шацька, м. Рожище,  с.Шлапань Любешівського району, с.Марковичі Локачинський району, а також села Зимне Володимир-Волинського району не обладнані будівлі школи пожежною сигналізацією; потребують ремонту пристрої блискавкозахисту; не проведене технічне обслуговування вогнегасників; не проведена обробка дерев’яних конструкцій горища, не в повній мірі забезпечені приміщення вогнегасниками.

У дошкільних закладах у с. Микиті Володимир-Волинського району, у с.Пятикори та Старий Загорів Локачинського району, не обладнано садочки системою протипожежного захисту, не проведений замір опору ізоляції.

В оздоровчому закладі, що  у селі Терешківці Горохівського району, не проведено замір опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; не обладнано два спальних корпуси  системами протипожежного захисту; не проведено технічне обслуговування  первинних засобів пожежогасіння.

У навчально-реабілітаційному центрі  м. Рожище відсутня система захисту будівлі їдальні від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, відсутній запасний евакуаційний вихід із приміщення другого поверху навчального корпусу, сигнал про спрацювання  автоматичної пожежної сигналізації не виведено на пульт центрального пожежного спостереження.

У супермаркеті «Вопак» у  м. Ковелі не обладнано системою оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системою протидимного захисту, системою централізованого пожежного спостереження,захаращені шляхах евакуації, двері евакуаційного виходу з коридору першого поверху утримуються зачиненими на замок ;перед другим евакуаційним виходом з торгового залу встановлено холодильне обладнання  що зменшує нормативну ширину виходу;  у коридорі першого поверху  допускається складування горючих матеріалів на відстані менше ніж 1 м. до електричного щита та електричного обладнання; у приміщенні коридору першого поверху електрична проводка прокладена по горючих конструкціях; не проведено заміри опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; приміщення складу не відокремлено від суміжних приміщень протипожежними перешкодами; не проведено технічне обслуговування вогнегасників.

 

За наявні порушення правил пожежної безпеки  складено 17 протоколів про притягнення керівників та посадових осіб установ та закладів до адмінвідповідальності.

 

Перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей триватимуть.


   
Останні новини
21 Вересня15:13 У Любомльському районі рятувальники провели профілактичний рейд для недопущення виникнення пожеж у побуті
21 Вересня12:15 У Маневицькому та Локакачинському районі продовжуються відпрацювання житлового сектора щодо недопущення виникнення пожеж у побуті
21 Вересня08:40 Ратнівський район: рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти»
20 Вересня11:52 На Волині рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору
20 Вересня08:56 Горохівські рятувальники завітали до школярів
19 Вересня15:08 У Нововолинську рятувальники навчали дітей правилам пожежної безпеки
19 Вересня10:47 На Волині рятувальники провели профілактичний рейд, щоб запобігти спалюванню сухої рослинності
18 Вересня12:11 Рятувальники інформують населення про небезпеку пожеж у природних екосистемах
18 Вересня10:50 Волинські рятувальники у складі збірної України здобули ІІ місце на Чемпіонаті світу
18 Вересня10:24 Луцьк: рятувальники та волонтери побували на батьківських зборах у закладах дошкільної освіти
17 Вересня11:44 Луцьк: в Управлінні ДСНС у Волинській області відбулось нагородження рятувальників з нагоди професійного свята
17 Вересня10:33 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня10:32 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня10:29 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:14 Привітання начальника Управління ДСНС України у Волинській області з Днем рятівника
Останні новини