ГоловнаОстанні новини17 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники закликають громадян не виходити на кригу

Опубліковано: 17.03.2018, 09:01

Із настанням весняного потепління льодовий покрив на водоймах краю невпинно тане. Проте, незважаючи на очевидну небезпеку, мешканці краю продовжують виходити на нестійку кригу, наражаючи своє життя на небезпеку. Прикро, але бавляться на хисткому льоду й діти.

Рятувальники закликають до громадян не виходити на кригу, не дозволяти цього робити дітям. Зважайте, що навіть при зниженні температури, що прогнозується найближчим часом, лід уже не буде міцним. Тому перебування на льоду НЕПРИПУСТИМЕ й НЕБЕЗПЕЧНЕ! Підлідну риболовлю та розваги на кризі відкладіть до наступної зими!

Якщо ви провалилися під лід, не панікуйте, широко розкиньте руки по краях пролому, уникаючи занурення з головою. Вибирайтеся на кригу без різких рухів, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Вибравшись із ополонки, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки прийшли і де міцність льоду перевірена

Якщо на ваших очах на льоду провалилася людина, викличте рятувальників за номером 101, сповістіть потерпілому, що йдете на допомогу. Підкладіть під себе лижі, дошку і повзіть до ополонки, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзайте – подавати пов'язані шарфи або ремені треба за 3-4 метри від ополонки. 
Якщо ви не один, тоді лягайте на лід, і узявши одне одного за ноги, ланцюжком рухайтеся до пролому. Дійте рішуче і швидко. Витягнувши постраждалого на лід, прямуйте з небезпечної зони поповзом. Потім укрийте його від вітру і якнайшвидше доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть у сухий одяг і напоїть чаєм. Викликайте невідкладну медичну допомогу за номером «103».

УДСНС України у Волинській області

 


   
Останні новини
17 Березня09:41 “Враховуючи прогноз, ми маємо бути готові до будь-якого розвитку ситуації”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
17 Березня09:01 Рятувальники закликають громадян не виходити на кригу
17 Березня08:15 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
16 Березня15:41 У Камені –Каширському рятувальники провели об’єктові навчання
16 Березня15:22 Рятувальники провели профілактичну бесіду зі студентами Володимир-Волинського агротехнічного коледжу
16 Березня14:59 «Зореняткам» у Луцьку рятувальники розповіли правила безпеки та подарували книжки «Розмальовки та завдання»
16 Березня14:31 На Волині свято безпеки у дитсадку «Дивосвіт»
16 Березня12:54 На Волині визначено перших переможців зонального етапу фестивалю ДЮП
16 Березня10:18 У Луцьку рятувальники, науковці та викладачі Волинських вищих навчальних закладів взяли участь у засіданні науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Березня09:57 У Любомльському районі фахівці ДСНС провели інструктаж з працівниками заправки щодо дотримання основних правил пожежної безпеки
15 Березня12:46 У Луцьку рятувальники обговорили питання пожежної безпеки із головами ОСББ
15 Березня10:48 На Волині рятувальники навчали малят правилам безпечної життєдіяльності
15 Березня10:39 На Волині рятувальники опікуються пожежної безпекою на селі
15 Березня10:22 На Волині рятувальники провели роз’яснювальну роботу з настоятелями культових споруд
14 Березня15:08 У луцькому дитсадку відбулося свято безпеки
Останні новини