ГоловнаОстанні новини9 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

м. Нововолинськ: рятувальники навчали громадян правил безпеки у побуті

Опубліковано: 09.11.2017, 11:17

9 листопада працівники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська провели профілактичний рейд щодо недопущення виникнення пожеж у житловому фонді міста.

 

Під час бесід рятувальники акцентували увагу мешканців приватного житлового фонду на тому, що слід дотримуватися всіх правил безпечної поведінки, не залишати дітей без нагляду, постійно перевіряти справність опалювальних печей та електроприладів.

 

Особливу увагу було приділено одиноким людям похилого віку, багатодітним сім’ям, а також соціально-незахищеним верствам населення.

 

На завершення інструктажів працівники ДСНС вручили громадянам листівки з переліком рекомендацій з питань безпечної життєдіяльності.

 

Тож співробітники ДСНС України у Волинській області застерігають:

 

Основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники у місцях, що легко доступні для дітей.

 

Тож, рятувальники радять завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною сумної статистики.

 

         1.jpg    2.jpg

             3.jpg    4.jpg

                     5.jpg    6.jpg

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
17 Листопада12:28 Ківерцівський район: рятувальники продовжують працювати з дітьми
17 Листопада12:20 Волинська область: нововолинські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі
17 Листопада11:30 Волинська область: рятувальники провели виступ у Нововолинській спеціалізованній школі №1 - колегіум
17 Листопада11:25 Ковельський район: продовжуються позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки
17 Листопада11:02 Волинська область: 17-у Державну пожежно-рятувальну частину відвідали учні Турійської загальноосвітньої школи
17 Листопада10:50 Волинська область: працівники ДСНС продовжують перевірки загальноосвітніх навчальних закладів
17 Листопада10:12 м. Луцьк: рятувальники вдосконалювали професійні навички з ліквідації пожеж у закладах з масовим перебуванням людей
17 Листопада10:00 Шановні волиняни! Бережіть своє життя та оселі від пожеж!
16 Листопада15:50 Волинська область: відбулись спеціальні навчання на промисловому підприємстві
16 Листопада15:19 Любешівський район: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу у школахv
16 Листопада15:11 Камінь-Каширський район: рятувальники продовжують дбати про пожежну безпеку загальноосвітніх закладів
16 Листопада14:57 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
15 Листопада09:50 Горохівський район: під час подвірних обходів рятувальники навчають громадян, як запобігти пожежам під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду
14 Листопада14:39 Волинська область: на навчання до рятувальників - у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» старовижівські школярі вчилися правил безпеки життєдіяльності
14 Листопада14:26 м. Луцьк: рятувальники провели спеціальне об’єктове протипожежне тренування з працівниками ТОВ «Татрофан»
Останні новини