ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Волинська область: мобільні групи – за безпеку врожаю-2017

Опубліковано: 11.08.2017, 09:53

Українська земля багата та родюча. Хлібороб не просто засіває зерном поле, він кладе в землю свої сподівання і мрії як зерно, а потім поливає їх власним потом. Щоб зберегти результат невтомної хліборобської праці – врожай-2017 рятувальники Волині вже другий тиждень проводять превентивні заходи просто на полях сільськогосподарських підприємств області.

Так, 10 серпня у Ківерцівському районі працівники ДСНС у складі мобільної оперативної групи провели профілактичні рейди щодо запобігання виникнення пожеж в лісах на торфовищах та сільськогосподарських угіддях, а також в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю, забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії, недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації. Під час роботи проінструктовано громадян на території Борохівської, Звірівської, Дернівської, Прилуцької, Сокиричивської, Городищенської, Олицької, Берестянської, Сильненської, Журавичівської сільських рад. А ще у спілкуванні із жниварями рятувальники наголосили на обов’язковому наборі протипожежного призначення: комбайни та автомобілі, що відвозитимуть зерно, повинні бути оснащені двома вогнегасниками, ємністю з водою, лопатами, мішками або цупкою тканиною, на території зернотоків слід встановити пожежні щити, де розмістити два вогнегасники, дві лопати, мітли, ємкість з водою та піском, кошму. А керівникам господарств та селянам нагадали, що спалювати стерню, післяжнивні залишки і розкладати багаття на полях та поблизу них суворо забороняється, адже це прямий шлях до пожежі, а збереження майбутнього врожаю від вогню спільне завдання рятувальників та хліборобів перед державою і народом.

           96.jpg     97.jpg

           98.jpg     99.jpg

УДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
21 Серпня10:58 Волинська область: за минулий тиждень рятувальники ліквідували 32 пожежі
21 Серпня09:54 УВАГА! Попередження про грози, сильні дощі та шквали по Україні
21 Серпня08:53 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
19 Серпня14:09 УВАГА! Попередження про грози, град та шквали по Україні
19 Серпня13:07 Волинська область: рятувальники навчили дітей правилам безпеки у дитячому таборі «Стежина добра»
19 Серпня10:23 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Серпня10:19 З початку року на водоймах країни загинуло 814 людей
19 Серпня10:14 “Наше завдання – вжити заходів щодо протидії виникненню пожеж та забезпечити постійну готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням” – Олег Мельчуцький.
19 Серпня10:13 Рятувальники волинського краю здобули срібло на змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту
18 Серпня14:19 Волинська область: співробітники ДСНС провели профілактичні інструктажі серед громадян
18 Серпня13:50 Волинська область: рятувальники навчали працівників АЗС правилам безпеки
18 Серпня11:51 У Хмельницькому розпочався фінальний день Кубку України з пожежно-прикладного спорту
18 Серпня11:43 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
18 Серпня10:04 Звернення до громадян з приводу недопущення спалювання пожнивних залишків
17 Серпня16:14 Волинська область: рятувальники вибороли золото в чемпіонаті з міні-футболу серед силових структур області
Останні новини