ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Волинська область: мобільні групи – за безпеку врожаю-2017

Опубліковано: 11.08.2017, 09:53

Українська земля багата та родюча. Хлібороб не просто засіває зерном поле, він кладе в землю свої сподівання і мрії як зерно, а потім поливає їх власним потом. Щоб зберегти результат невтомної хліборобської праці – врожай-2017 рятувальники Волині вже другий тиждень проводять превентивні заходи просто на полях сільськогосподарських підприємств області.

Так, 10 серпня у Ківерцівському районі працівники ДСНС у складі мобільної оперативної групи провели профілактичні рейди щодо запобігання виникнення пожеж в лісах на торфовищах та сільськогосподарських угіддях, а також в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю, забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії, недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації. Під час роботи проінструктовано громадян на території Борохівської, Звірівської, Дернівської, Прилуцької, Сокиричивської, Городищенської, Олицької, Берестянської, Сильненської, Журавичівської сільських рад. А ще у спілкуванні із жниварями рятувальники наголосили на обов’язковому наборі протипожежного призначення: комбайни та автомобілі, що відвозитимуть зерно, повинні бути оснащені двома вогнегасниками, ємністю з водою, лопатами, мішками або цупкою тканиною, на території зернотоків слід встановити пожежні щити, де розмістити два вогнегасники, дві лопати, мітли, ємкість з водою та піском, кошму. А керівникам господарств та селянам нагадали, що спалювати стерню, післяжнивні залишки і розкладати багаття на полях та поблизу них суворо забороняється, адже це прямий шлях до пожежі, а збереження майбутнього врожаю від вогню спільне завдання рятувальників та хліборобів перед державою і народом.

           96.jpg     97.jpg

           98.jpg     99.jpg

УДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
17 Березня09:41 “Враховуючи прогноз, ми маємо бути готові до будь-якого розвитку ситуації”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
17 Березня09:01 Рятувальники закликають громадян не виходити на кригу
17 Березня08:15 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
16 Березня15:41 У Камені –Каширському рятувальники провели об’єктові навчання
16 Березня15:22 Рятувальники провели профілактичну бесіду зі студентами Володимир-Волинського агротехнічного коледжу
16 Березня14:59 «Зореняткам» у Луцьку рятувальники розповіли правила безпеки та подарували книжки «Розмальовки та завдання»
16 Березня14:31 На Волині свято безпеки у дитсадку «Дивосвіт»
16 Березня12:54 На Волині визначено перших переможців зонального етапу фестивалю ДЮП
16 Березня10:18 У Луцьку рятувальники, науковці та викладачі Волинських вищих навчальних закладів взяли участь у засіданні науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16 Березня09:57 У Любомльському районі фахівці ДСНС провели інструктаж з працівниками заправки щодо дотримання основних правил пожежної безпеки
15 Березня12:46 У Луцьку рятувальники обговорили питання пожежної безпеки із головами ОСББ
15 Березня10:48 На Волині рятувальники навчали малят правилам безпечної життєдіяльності
15 Березня10:39 На Волині рятувальники опікуються пожежної безпекою на селі
15 Березня10:22 На Волині рятувальники провели роз’яснювальну роботу з настоятелями культових споруд
14 Березня15:08 У луцькому дитсадку відбулося свято безпеки
Останні новини