ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3698

Останні новини

19 Лютого13:16 На Старовижівщині працівники ДСНС навчали громадян основним правилам протипожежної безпеки у побуті
19 лютого з метою попередження виникнення пожеж в житловому секторі особовий склад 16-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Стара Вижівка провели профілактичний рейд серед жителів села Любохини Старовижівського району.
19 Лютого13:00 У Маневицькому районі рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки у побуті
19 лютого працівники Маневицького районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели навчання населення правил пожежної безпеки у побуті. Профілактичні інструктажі відбулися на території сіл Довжиця, Граддя, Велика Яблунька та Загорівка Довжицької сільської ради Маневицького району.
19 Лютого12:19 У селищі Маневичі рятувальники провели профілактичні інструктажі з безпеки життєдіяльності з працівниками водного господарства
19 лютого у Маневицькому управління водного господарства в смт Маневичі відбулося періодичне навчання та перевірка знань з питань промислової безпеки та охорони праці, інших нормативно-правових актів, пожежної безпеки, електробезпеки, санітарно-епідеміологічного забезпечення. До проведення занять долучилися співробітники Маневицького районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області та представники місцевого відділу поліції.
19 Лютого09:17 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!
16 Лютого15:25 У Луцьку відбувся семінар зі співробітниками підрозділів ДСНС області, відповідальними за здійснення профілактичної діяльності
16 лютого в Управлінні ДСНС України у Волинській області відбулася семінар-нарада з інспекторським складом територіальних підрозділів.
16 Лютого15:06 На Ратнівщині рятувальники провели навчання з ліквідації надзвичайних подій на об’єктах енергетичної галузі
16 лютого працівники 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Ратне провели тактико-спеціальні навчання на території електропідстанції ПрАТ «Волиньобленерго».
16 Лютого14:45 У Локачинському районі команда «Комікс» стали переможцями районного етапу ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
16 лютого в селищі Локачі відбувся районний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятівників. Участь у змаганнях узяли школярі Привітненської загальноосвітньої школи – команда «Вогники», Павловичівської загальноосвітньої школи – команда «Фенікс» та опорного навчального закладу «навчально-виховного комплексу «Локачинської загальноосвітньої школи - гімназії» - команда «Комікс».
16 Лютого13:30 У Нововолинську рятувальники інструктували дітей-сиріт з питань пожежної безпеки
15 лютого співробітники Нововолинського міського відділу спільно із представниками соціального захисту провели профілактичний рейд у житловому секторі міста Нововолинська з питань попередження пожеж у побуті. Під час відпрацювання співробітники ДСНС відвідали помешкання, де проживають діти-сироти.
15 Лютого14:39 У Старовижівському районі рятувальники покращили навички надання долікарської допомоги
15 лютого для співробітників 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Стара Вижівка працівники Старовижівської центральної районної лікарні відбулися навчання з надання долікарської допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій різного характеру.
15 Лютого09:44 У сільську школу в Любешівському районі на урок безпеки завітали рятувальники
14 лютого під час відпрацювання Бірківської сільської ради Любешівського району працівники ДСНС відвідали загальноосвітню школу села Бірки, де провели урок безпеки для учнів 11-го класу.
15 Лютого09:30 У Луцькому районі відбувся інформаційний рейд з питань безпеки життєдіяльності
14 лютого на території Чаруківської сільської ради Луцького району рятувальники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька провели інструктажі серед місцевого населення з метою запобігання пожежам у побуті та іншим надзвичайним подіям сезонного характеру.
15 Лютого09:27 У Володимир-Волинську рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території комбінату хлібопродуктів
14 лютого на території Володимир-Волинського комбінату хлібопродуктів, що розташований на вулиці Княгині Ольги, 5, рятувальники районного центру провели тактико-спеціальні навчання. За задумом пожежа виникла в млині №2.
15 Лютого08:57 У Турійську рятувальники провели урок здоров’я для четвертокласників
14 лютого працівники Турійського районного сектору Управління ДСНС України у Волинській області провели урок з основ здоров'я для учнів 4-го класу Турійської загальноосвітньої школи І-III ступенів.
15 Лютого08:27 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!
Враховуючи кількість надзвичайних випадків за участю дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей. Зокрема: Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь; Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути. Перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватися побутовими приладами; Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо; Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”; Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки або покинуті будівлі. Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!
15 Лютого08:16 Декларація відповідності вимогам протипожежної безпеки відтепер доступна онлайн
14 лютого у Києві відбулася презентація нової електронної послуги з реєстрації декларації відповідності вимогам протипожежної безпеки в режимі онлайн. Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Держагентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Президент Фонду “Східна Європа” Віктор Лях та Виконуюча обов’язки керівника проекту USAID/UkAid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” Леся Чміль.
14 Лютого14:44 Протипожежні просвітницькі заходи відбулись у Володимирі-Волинському
14 лютого співробітники Володимир-Волинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області спільно з працівниками соціального захисту та представниками поліції провели інформаційно-роз’яснювальний рейд у приватному житловому секторі міста Володимира-Волинського.
14 Лютого11:18 У Камінь-Каширському районі рятувальники навчали населення правилам пожежної безпеки
Працівники Камінь-Каширського районного відділу Управління ДСНС у Волинській області та 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели комплексне протипожежне відпрацювання серед громадян у селі Хотешів Камінь-Каширського району.
14 Лютого11:00 У дошкільному закладі №13 міста Луцька відбулося відкрите заняття з безпеки дитини
13 лютого співробітники Управління ДСНС разом з представниками Добровільного пожежного товариства у Волинській області відвідали заклад дошкільної освіти міста Луцька №13 «Дельфін», де долучилися до проведення відкритого заняття з безпеки життєдіяльності.
14 Лютого08:29 У Луцьку на базі ПАТ «Теремно-Хліб» проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту
13 лютого на базі ПАТ «Теремно-Хліб» працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації провели функціональне навчання з групою осіб, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.
13 Лютого12:59 Триває просвітницька робота для запобігання нещасним випадкам на льоду
13 лютого працівники Шацького районного сектору Управління ДСНС України у Волинській області та співробітники водолазно-рятувального відділення селища Шацьк провели профілактичний рейд на озерах Світязь та Чорне Шацького району.
13 Лютого10:54 У Маневичах рятувальники нагадали учням школи-гімназії основні вимоги безпеки
12 лютого в актовому залі навчально - виховного комплексу «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія ім. А.П. Бринського» рятувальники Маневицького районного відділу провели урок безпеки життєдіяльності з учнями середніх класів.
12 Лютого10:15 Робота по реалізації положень Стратегії реформування системи ДСНС триває
У Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС відбулася нарада із заступниками начальників із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ (У) ДСНС України в областях та м. Києві з підбиття підсумків роботи органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки під головуванням першого заступника Голови Олега Мельчуцького.
9 Лютого11:55 У Локачинському районі рятувальники вдосконалювали професійні навички з ліквідації пожеж у лікувальних установах
8 лютого рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Волинській області вдосконалювали навички оперативної майстерності з ліквідації пожеж на об’єкті з масовим перебуванням людей під час тактико-спеціальних навчань, що відбулися на базі центральної районної лікарні в селищі Локачі.
9 Лютого11:54 У Маневицькому районі рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектора
8 лютого співробітники Маневицького районного відділу Управління ДСНС у Волинській області спільно з представниками Троянівської сільської ради провели комплексне відпрацювання сіл Бережниця, Троянівка та Черськ Троянівської сільської ради Маневицького району.
9 Лютого11:24 У Ратнівському районі рятувальники провели бесіду з місцевими рибалками
9 лютого працівники Ратнівського районного сектору Управління ДСНС у Волинській області провели профілактичну бесіду з рибалками у селі Замшани на озері Любань щодо дотримання правил безпеки на кризі.

    Твіт