ГоловнаНадзвичайні події31 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

За минулу добу в області виникло 5 пожеж

Опубліковано: 31.08.2018, 15:42

За минулу добу рятувальники ліквідували 5 пожеж в області, одна з яких виникла через підпал посуші та чагарників. Це вже 70 пожежа на відкритих ділянках місцевості ( де горять трава, сміття тощо).

Так, 30 серпня працівники Камінь-Каширського районного відділу  УДСНС Україниу у Волинській області разом з представниками правоохоронних органів  організували  профілактичні рейди серед населення щодо недопущення пожеж в екосистемах району.

 Під час проведення превентивних заходів  зясувалося, що мешканець  міста Каменя-Каширського 1993 р.н нещодавно спалював траву з чагарниками у селі Підцир’я Камінь-Каширського району, що спричинило виникненню та розповсюдженню пожежі на площі 0,1 гектара.

Матеріали по факту підпалу оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та передані до Державної екологічної інспекції у Волинській області для притягнення паліїя до адміністративної відповідальності.

 

Шановні громадяни, вкотре нагадуємо, що спалювання сухої рослинності завдає великої шкоди довкіллю та наражає на небезпеку людське життя і здоров’я.

Ст. 77-1 КУпАП. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 IMG_8264.JPGIMG_8265.JPG

УДСНС України у Волинській області


   
Надзвичайні події
19 Листопада08:31 На Волині за минулий тиждень рятувальники ліквідували 16 пожеж
16 Листопада11:11 За минулу добу працівники ДСНС ліквідували дві пожежі, що трапилися у житловому секторі Волинської області
16 Листопада10:58 На Волині піротехніки ДСНС знешкодили 1 ручну гранату часів минулої війни
15 Листопада16:32 На Волині піротехніки ДСНС знешкодили 1 застарілий боєприпас часів минулої війни
14 Листопада13:10 Волинські сапери ДСНС знешкодили один артилерійський снаряд часів Другої Світової війни
13 Листопада12:03 За минулу добу волинські рятувальники ліквідували дві пожежі
12 Листопада16:45 На Волині саперами ДСНС знешкоджено 15 артилерійських снарядів та дві ручних гранати минулої війни
12 Листопада11:46 За минулий тиждень сапери ДСНС знищили на території області 44 боєприпаси минулої війни
12 Листопада11:45 За минулий тиждень співробітники ДСНС області ліквідували 18 пожеж
9 Листопада11:04 На Волині піротехніки знешкодили два боєприпаси, виявлені громадянами під час збирання грибів
8 Листопада09:16 На Волині саперами ДСНС знешкоджено 2 артилерійські снаряди, 2 мінометні міни та одну ручну гранату часів минулої війни
6 Листопада15:59 На Волині піротехніками знешкоджено 31 вибухонебезпечний предмет часів 2-ї Світової війни
6 Листопада09:29 На Волині піротехніки ДСНС знешкодили 4 боєприпаси часів Другої Світової війни
5 Листопада08:13 За минулий тиждень співробітники ДСНС області ліквідували 15 пожеж, врятували 2 людей
2 Листопада14:16 На Волині піротехніки ДСНС знешкодили 14 боєприпасів часів Другої Світової війни
Надзвичайні події